Praha, Nový Smíchov - Arkády Pankrác
Gustavi

Gustavi

Novinka v našem sortimentu. Řemeslná lahodná sušenka ve spojení s výbornou čokoládou, celkem 5 různých receptur. Který bude ten Váš oblíbený ? Na výběr : kokosová a mléčná čokoláda, mandlová sušenka a hořká čokoláda, lískooříšková sušenka a mléčná čokoláda, skořice a mléčná čokoláda, brusinková sušenka a hořká čokoláda.

[•••]
Krabička obsahuje 30 ks jednotlivě balených Gustavů, 5 druhů, mléčné a hořké vždy s delikatesní sušenkou. Kombinace výborné sušenky a výborné čokolády Vás nadchne. Ideální dárek.

Čtvercová krabička Gustávů

390 g

590 Kč

Krásná krabička obsahuje 15 ks jednotlivě balených Gustávů, od každého druhu tři kousky jednotlivě zabalené. Ideální pro ochutnání všech pěti receptur. Dokonalé spojení lahodné čokolády a mistrovské sušenky.

Dlouhá krabička Gustávů

195 g

350 Kč

Jestli jste si našli v naší kolekci Gustávů svého favorita, pak Vám udělá radost sáček, kde je 8 ks jednotlivě balených Gustávů jedné receptury. Na výběr : citron a mléčná čokoláda, mandlová sušenka a hořká čokoláda, lískooříšková sušenka a mléčná čokoláda, skořice a mléčná čokoláda, brusinková sušenka a hořká čokoláda.

Sáček Gustávů

104 g

160 Kč